Погледнете ја и агрегираната пазарна слика за Скопје Центар / Скопје за просечна цена по квадрат и споредба со останатите населби во Скопје.
Скопје Центар / Скопје

91 м²
4
5
Струја
Нема податоци
Нема податоци
Se prodavaat 2 stana vo mini zgrada vo Centar do O.U.Pestaloci. Stanovite se na 4 i 5 kat,zgrada so lift. Vo momentot funkcioniraat kako 2 nezavisni edinici. Stan 91 m2 sam na kat so vlez od lift vo sopstven predprostor, sochinet od - dneven prestoj so kujna i izlez na balkon - 3 spalni sobi - 2 golemi banji; i - balkon so izlez od spalna. Orientiran e na site 4 strani. - 62 m2 dvosoben stan vo potkrovje so - dneven boravok so kujna i trpezarija, - spalna soba -banja. Dvata stana moze da funkcioniraat kako edinka bidejki prethodno bile vekje spoeni. Stanot od 62 m2 ne e zapishan vo katastarot za nedviznosti. Dvata stana se prodavaat vo sostojba komplet opremeni, videno/kupeno. Zgradata e so vkupno 5 stana i so obezbeden nadvoreshen parking prostor so rampa.
Нема доволно податоци за да се пресмета локациски скор.
Огласот нема точни координати за да се пресмета локацискиот скор.
Прикажани се последно зачуваните податоци затоа што освежувањето не успеа.
Освежено 21 апр., во 16:00
Прикажи или скриј слоеви директно на картата.
€240.000
€2.637 / м²
Брза симулација на месечна рата според цената на огласот.
Ова е умерена каматна стапка.